fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

topmodelki na wybiegu

Rate this post
pokazy mody poznan


W poprzednim tygodniu zostałem zaproszony na spotkanie Klubowiczów Starego Browaru, które odbyło się w Blow Up Hall. Zaproszenie przyjąłem i chętnie przyszedłem uczestniczyć w tym wydarzeniu. Event rozpoczął się od wystąpienia teatralnego „Kobieta Pierwotna”, odgrywanego przez Hannę Śleszyńską.
Po występie główna część, czyli pokazy, które otwierał Answear.
Całość reżyserowała Katarzyna Sokołowska. Wszystko odbyło się tak sprawnie, że gdy pierwsza modelka pojawiła się na wybiegu, ja jeszcze nie zdążyłem dobrze ustawić aparatu.
Prezentowały się różne marki, między innymi Answear, Pepe Jeans, Marco Polo, Yes, Ochnik czy Calvin Klein Jeans.
Na wybiegu zachwycały Zuza Kołodziejczyk i Ania Piszczałka.

bloger podlinski i sokolowska
zuza


answear


sokolowska i bloger podlinski


bordowa meska marynarka


marynarka: Medicine
koszula: Wólczanka
spodnie: Hilfiger Denim
buty: Vitto Rossi
zegarek: Daniel Wellington


fot: 
Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!