fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

kolory po męsku

Rate this post


Zgodnie z obietnicą – tym razem elegancko. To moja druga propozycja z udziałem pomarańczowych spodni. Czy takie kolory mogą być męskie? Oczywiście, że tak. Pytanie tylko, czy czujesz się wystarczająco pewny siebie. Nie potraktuj tego jak wyzwanie, tylko szczere pytanie. Nie każdy musi się czuć dobrze w takich tonacjach. Jeśli już stwierdzisz, że pomarańczowy, czerwony, zielony czy żółty nie jest Ci straszny, może skorzystasz z moich gotowych propozycji (kliknij na kolor).
Przyjechałem do Łodzi, na urodziny Piotra, chociaż moja podróż o godzinie 8 rano stanęła pod znakiem zapytania. Pojechałem na zły dworzec i spóźniłem się na autobus. Na całe szczęście za kilkanaście minut miałem pociąg i udało mi się przyjechać w miarę na czas. Zdjęcia zrobił Michał Kmieć, którego nie widziałem pół roku albo i dużej. Jeśli pojawicie się w Łodzi i będzie ładna pogoda, to pewnie spotkacie go na Piotrkowskiej, szukającego nowych ciekawie ubranych osób do „ŁÓDŹ LOOKS„.
Pomimo tego, że Łódź cały czas jest w remontach, to chętnie tu przyjeżdżam.

pomaranczowe spodnie

DSC_0651

DSC_0548
DSC_0384
DSC_0667
DSC_0378
DSC_0440
DSC_0658
 
marynarka: la redoute
koszula: ReyJay
spodnie: Benevento
płaszcz: Bytom
pasek: Tommy Hilfiger
buty: Akardo
zegarek: Dapper Time
okulary: Spektre
komin: C&A
 


PS Pytanie do Panów: odważyłbyś się na taki kolor?
Pytanie do Pań: powinni takie nosić?
Odpowiadajcie w komentarzach !

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!