fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

prespring

5/5 - (1 vote)

Śnieg, śnieg i jeszcze śnieg. Wszyscy mamy dość tego białego dziadostwa. Codziennie z nadzieją odświeżam pogodową aplikację i liczę na poprawę. Z dnia na dzień powinno robić się coraz cieplej (o 1-2 stopnie ) wiec i poniższy set jest na taką przejściowa pogodę. 

W kwietniu a dokładniej 6-7 wybieram się do Bukowiny Tatrzańskiej na Polki Folki! Mam nadzieję, że do tego czasu będzie już słonecznie i ciepło! 

Teraz trochę newsów. Przeprowadzka nie doszła do skutku. W dalszym ciągu zamieszkuję Poznań (chociaż nie miałem zamiaru się z niego wyprowadzić – jedynie zmienić mieszkanie ;) ) Przeżyłem też chwilę załamania a raczej dysonansu, czy dalej prowadzić męskiego bloga, czy to ma sens itp. 
Przeglądając strony trafiłem na cytat: „Kontynuuj to, co robisz i nie zatrzymuj się na chwile,

by ponownie udowodnić to, co już udowodniłeś” który do mnie trafił i utwierdził w przekonaniu, że chcę to dalej robić ;) W końcu mam swoją lustrzankę (Nikon D3100) więc będę starał się publikować znacznie częściej. Oczywiście zdjęcie nie od razu będą super – bądźcie wyrozumiali ; )


Na sobie mam zaczynając od góry: komin z esprit. Kamizelkę jeansową, która wcześniej była kurtką z sh lecz pozbyłem się rękawów. Koszula oraz spodnie są z Tommy Hilfiger Denim. Szelki – HM, buty esprit. 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!