fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

castle

Rate this post

Wiosna !
Tak, w końcu śnieg zniknął z Poznańskich ulic. Jeszcze tylko kilka stopni więcej i zacznie się „atak blogosfery”.
Cześć z Was może wie z mojego facebooka, że byłem na pokazach Bukovina Fashion Space Polki Foki IV.
Była to moja pierwsza większa tego typu impreza. Muszę przyznać, ze organizacja całego eventu była bardzo profesjonalna. Chociaż folk nie szczególnie do mnie przemawia pokazy były przygotowane na medal.  Szczególnie zwrócił moją uwagę pokaz Jacka Mroczkowskiego. Mam nadzieje, że wygooglujecie jego nazwisko ;) Drugi dzień odbywał sie na basenach termalnych i po raz pierwszy w Polsce pokaz odbywał się na(w) wodzie. Pomimo męczących dziewięciu godzin podróży było warto. Psychicznie odpocząłem – w końcu.

Obecna i następna stylizacje to powtórzenie mojego stroju podczas imprezy. Zdjęcia zostały wykonane przez Agatę w Poznańskim zamku. Jeśli macie czas i ochotę – polecam to miejsce. Wydaje mi się, że zdjęcia oddają jego klimat.
Od jakiegoś czasu szukałem męskiej biżuterii. Ale to ona znalazła mnie ;) Mowa o zubiro.com
Na ich stronie znajdziecie mnóstwo męskich dodatków. Wybierając towar dla siebie, miałem wielki dylemat co wybrać! Kiedyś także wspominałem, ze poszukuję torby. Ta, którą prezentuje pochodzi z second handu i dostałem jaw prezencie.

sweter: h&m
koszulka: no name
pasek : vintage
spodnie: tommy hilfiger
buty: tk maxx
torba: vintage
dodatki: zubiro.com
zapraszam na Jej stronę


Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!