fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Prosta, casualowa stylizacja z bluzą w cętki

4.7/5 - (19 votes)

Prosta, casualowa stylizacja z bluzą w cętki.

Miejski tarzan?

Dawno nie publikowałem modowych wpisów na blogu. Ostatnio zdjęcia dodaję praktycznie tylko na moim instagramie.., z resztą, tam też toczy się mój lifestyle i tam zdaję relację ze swojego życia. Kiedyś pisałem i nagrywałem zdecydowanie więcej treści. Myślę, że po tym drugim czasie nieustannego przygotowywania materiałów wpadłem w twórczą czarną dziurę, albo chociaż dziurkę? :> Przez ten czas skupiałem się głównie na rozwoju projektów, czyli sklepu z męskimi kosmetykami, oraz nowego dziecka – największego serwisu z filtrami (presetami) do obrabiania zdjęć w Polsce.
Wszystko jednak wskazuje na to, że wena i chęć do ponownego stawania przed aparatem wróciła!

Przygotowałem dla Was prostą, stylizację w myśl zasady, że człowiek najlepiej wygląda odziany w trzy kolory. Na pierwszy plan bez dwóch zdań wychodzi rozpinana męska bluza z motywem w cętki. Udało mi się ją znaleźć w sieciówce na wyprzedaży, natomiast znaleźć taki motyw w sieci sprawił mi problem i nie mam jak Wam tego podlinkować. Pod bluzą gładka czarna koszulka Lacoste, lecz logo nie wychyla się i jest niewidoczne. Czarne wygodne szorty z domieszką elastanu sprawia, że przemierzanie miejskiej dżungli jest niezwykle wygodne. Szkoda tylko białych krótkich trampek, które wytrzymają w moim posiadaniu pewnie maksymalnie miesiąc. Bardzo chciałbym umieć nie niszczyć butów, ale choćbym nie wiem jak się starał, wynik zawsze jest taki sam :D

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!