fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Sportowa elegancja – garnitur i sneakersy.

Sportowa Elegancja
4.9/5 - (10 votes)

Sportowa elegancja, czyli połączenie na pierwszy rzut oka dwóch przeciwieństw, klasyki i nowoczesności. Męska stylizacja z garniturem i sneakersami.

Czym jest sportowa elegancja?

Ortodoksyjnym miłośnikom klasycznej elegancji takie połączenie może powodować, że rozwiąże im się węzeł w krawacie. Na szczęście nie ma tu ortodoksów, lecz są sami nowocześni faceci. Dobrze wiecie, że zawsze polecam i sugeruję, aby stylem się bawić, eksperymentować i szukać własnej ścieżki, zamiast trzymać się jednego książkowego poradnika.
Nowoczesna wersja elegancji wyciąga to co najlepsze z obu światów, z obu stron. Z jednej strony mamy sport w postaci wygodnych sneakersów (bardziej lub mniej kontrastujących) które są zdecydowanie bardziej komfortowym obuwiem na co dzień niż np. skórzane monki. Druga strona, czyli elegancja jaką stanowi w tej stylizacji garnitur, tak często wymagany jest obecnie w pracy. Sportowa elegancja to świetny wybór dla wszystkich mężczyzn, którym stanowisko w pracy nakłada obowiązek większej formalności, pozostając jednak przy nowoczesnym, wielkomiejskim formacie.

WPADNIJ NA MÓJ INSTGRAM


sportowa elegancja
sportowa elegancja
sportowa elegancja

Sportowa elegancja – stylizacja

Jeśli jesteście na bieżąco z moim instagramem, to wiecie o współpracy, którą nawiązałem z Designer Outlet w Piasecznie (pod Warszawą). Co miesiąc będę przygotowywał dla Was stylizacje stworzone z asortymentu wszystkich najemców.
Rzeczy, które prezentuję w tej stylizacji pochodzą z:
Zegarek Alpina (CHRONO): z 3999 PLN / na 2793 PLN
Garnitur Albione: z 2150 PLN / na 1500 PLN
Buty Kazar: z 449 PLN / na 269 PLN
Koszula Joop!: z 499 PLN / na 349 PLN

sportowa elegancja
sportowa elegancja
sportowa elegancja
sportowa elegancja
sportowa elegancja
sportowa elegancja
sportowa elegancja
sportowa elegancja

WPADNIJ NA MÓJ INSTGRAM

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!