fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

nowy wygląd G44

Rate this post
Zmian na moim blogu nie da się nie zauważyć. Studio G44 przygotowało dla mnie nowy layout bloga. Już od jakiegoś czasu intensywnie myślałem o takiej zmianie. Długo także zastanawiałem się czy pozostać przy bloggerze, czy może przenieść się na WordPress. Google- mało elastyczny, lecz przyzwyczaiłem się do niego. Z drugiej strony WordPress – możliwości, lecz męczące przenoszenie. Zdecydowałem się jednak pozostać przy obecnej platformie i skupić się na wyglądzie.

Na spotkaniu z Piotrem wstępnie ustaliliśmy to, jak chcę aby wyglądał mój blog. Ku mojemu zdziwieniu nie musiałem długo czekać, a na skrzynce pojawiła się wersja robocza mojego nowego bloga. Byłem zachwycony. Poprzedni szablon już mnie irytował i nie mogłem doczekać się aż nowy zostanie wprowadzony w życie.
Zmienił się także baner oraz logo. Aktualne wizytówki zacznę drukować w przyszłym tygodniu ;) 
Był lekki stres. Wczoraj około godziny 15 moja witryna przeszła metamorfozę. Szybko sprawnie i bezproblemowo, dzięki temu nie musiałem wyłączać bloga, czy też zawieszać go na jakiś czas.

Bardzo dziękuję Studio G44

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!