fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

dapper

Rate this post
Taką stylizację od dawna chciałem pokazać na swoim blogu. Bardzo podoba mi się połączenie marynarki i swetra ze stójką, czy też z golfem. W końcu zasoby mojej garderoby mi na to pozwoliły ;)
Dobrałem do tego siwe spodnie i wysokie czarne buty. Czarna torba oraz srebrny zegarek uzupełniają cały zestaw.

Jeśli nie jesteście na moim blogu po raz pierwszy, to na pewno zauważyliście całkowitą zmianę wyglądu mojej strony. Szablon to efekt spotkania, o którym pisałem w poprzednim poście. Studio G44 stworzyło dla mojego bloga nowy, elegancki wygląd. Szczegóły współpracy i przebieg całego zamieszania poznacie już niedługo.

marynarka, sweter: Tommy Hilfiger

spodnie: Celio
torba: Esprit
zegarek: DapperTime

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!