fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

caught on the street

Rate this post

Witajcie! Kolejny raz pokłóciłem się z weną. Często mam problem z rozpoczęciem wpisu, nie wiedząc od czego zacząć. Skoro udało mi się już złożyć pierwsze zdania, czas przejść do konkretów. Na moim bogu królują zdjęcia, tekst przechodzi na drugi plan. Powoli będę starał się to zmieniać pisząc bardziej sensownie, albo po prostu więcej.
Ktoś napisał, że ostatnio „szaleję z postami”. Cieszę się, że to zauważacie. Od stycznia poświęcam blogowi więcej czasu, więc automatycznie pojawia się tu więcej wpisów.
Pracuję nad tym, aby mój blog poza zbiorem stylizacji, był także źródłem inspiracji nie tylko modowej, ale i lifestylowej. Gadżety, produkty i miejsca – to wszystko coraz częściej będzie się tu pojawiało. Wierząc wynikom ankiety, rozwój www.podlinski.net będzie adekwatny do Waszych oczekiwań.


Dziś kolejna casualowa stylizacja, lecz już nie tak luźna i młodzieżowa jak poprzednia. Odważę się na stwierdzenie, że dla osoby trochę starszej. 
Kiedy dobierałem poszczególne elementy zastanawiałem się, czy błędem będzie jeśli założę sweter, szal i czapkę w tym samym kolorze. Pierwszą myślą było – zleje się- jednak gdy przymierzyłem całość uznałem, że jest ok. Moje stylizacje zawsze opierają się jedynie na moim wyczuciu i guście. Zakładając na sweter granatową kurtkę stwierdziłem, że burgund fajnie się spod niej wybija. Jeśli macie inne zdanie – piszcie.
Dolną część stylizacji, to sprawdzony beż. Z granatem łączy się idealnie tworząc ciekawe zestawienie. Na koniec buty w kolorze oliwkowym, ale pasowałyby także brązowe. 

Specjalistą w takich zestawach jest Adam, który już bardzo długo prowadzi bloga. Jeśli taki styl Wam odpowiada, znajdziecie u Niego mnóstwo propozycji.
czapka, szal, sweter, kurtka: C&A
torba: VOOC
spodnie: Hilfiger Denim


Wpis jest odpowiedzią na pytania:
Jak ubrać się do szkoły? Jak ubrać się na uczelnię? Stylizacja na co dzień?

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!