fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

łączenie kolorów

Rate this post

Dzisiejszy zestaw to kolorowe szaleństwo. Jestem bardzo ciekawy, czy takie zestawienie przypadnie Wam do gustu.
Biorąc pod uwagę ostatnie upały, stylizacja bardziej nada się na późne wieczory, gdy temperatura chociaż na chwile odpuści.
Bawiąc się kolorami połączyłem ze sobą turkusowy, z koralowym. Kolory kredowe (wybielone) są tego sezonu bardzo modne. Na pewno się już z tym spotkaliście, gdyż na sklepowych półkach królują takie barwy.  Przyznam, że coraz więcej facetów decyduje się na kolorowe spodnie. To świetne ! Lato jest tylko raz w roku i powinniśmy się odważyć założyć coś innego niż granat! Jeśli macie problem z tym jak łączyć kolory ubrać polecam ten link: klik

Do stylizacji dodałem muszkę od Marthu z letniej kolekcji. Mój ulubiony męski dodatek znowu pojawia się na moim blogu ;)

muszka: Marthu.com 
koszula, spodnie: Tommy Hilfiger
sweter: sh

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!