fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Żółte spodnie chino i malinowa marynarka

odwazna moda meska marynarka rozowa
1.9/5 - (7 votes)

To zdecydowanie nie jest bezpieczny i zachowawczy zestaw. Podczas robienia zdjęć, nie było przechodnia, który nie obrócił się by upewnić się, czy się nie przewidział. Żółte spodnie wymagają od faceta trochę odwagi, ale połączenie z malinową marynarką i piękną błękitną koszulą wymaga pewności siebie.

Żółte spodnie – jak je nosić?

To nie pierwszy raz, gdy zachęcam Was do bawienia się modą, eksperymentowania, czy zwyczajnie odważenia się na przełamanie codziennej szarości. Żółte spodnie były już elementem kilku stylizacji. Wcześniej zaprezentowałem je w równie mocny, zobaczcie moją sesję na dachu. Gdy włożyłem je na siebie, od razu dopasowałem błękitną koszulę od James Button, która wykonana jest z grubej i miękkiej bawełny. Włoski kołnierzyk i ciekawy wzorek na tkaninie nadają koszuli charakteru, która prezentuje się świetnie zarówno w towarzystwie marynarki, jak i bez niej. Warto także zwrócić uwagę, na możliwość personalizacji koszuli przed zamówieniem. Na życzenie klienta JB wyszywa dla zamawiającego monogram na mankiecie, lub na klatce piersiowej. Choć to tylko drobny detal, zainteresuje napewno wszystkich indywidualistów. Jeżeli chodzi o buty, to zdecydowałem się na czarny, wsuwany model. W ten sposób zgrałem wszystkie kontrasty takie jak elegancki zegarek Hugo Boss, pasek i kontrasty marynarki.

odwazne kolorowe meskie stylizacje
blekitna koszula do marynarki

meski zegarek hugo boss czarny

moda meska blog
malinowa meska marynarka

czarne meskie buty kari wciagane

meskie zolte spodnie chino
zolte spodnie i rozowa czerwona marynarka

koszula james button blekitna

meskie spodnie chino
zolte spodnie czerwona marynarka

meskie zolte spodnie

Koniecznie obserwuj mnie na instagramie

Rzeczy, które prezentuje pochodzą z:
okulary: ZeroUV (sprawdź cenę)
malinowa marynarka: Routeman (podobna)
błękitna koszula: James Button (sprawdź cenę)
żółte spodnie: Benevento (podobne)
elegancki zegarek: Hugo Boss (butiki Swiss)
wsuwane buty: Kari (więcej informacji)

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!