fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Najbardziej sentymentalny wpis na moim blogu

kiss your honey
4.6/5 - (9 votes)

#KissYourHoney

Tak długo razem

Poznaliśmy się na imprezie sylwestrowej, na którą oboje trafiliśmy zupełnym przypadkiem. Ani Nikoli, ani mnie nie miało tam być. To była jedna z tych domówek, które wspomina się przez długie lata. Zabawa była świetna, ale to przez dziewczynę, którą tam poznałem ten dzień ma dla mnie szczególne znaczenie. Zakochałem się i pomimo odległości 64 km (dokładnie tyle było napisane na bilecie PKP Arriva Grudziądz – Toruń Wschodni) przynajmniej kilka razy w tygodniu byłem w Toruniu. Tak przy okazji, do dziś pamiętam jego cenę – 7.56 zł.
W końcu przeprowadziłem do Torunia, gdzie rozpocząłem życie na „na swoim”. Pierwsza praca i pierwszy rok zaocznych studiów. To był jeden z trudniejszych momentów w moim życiu i gdyby nie Ona, możliwe że bym się poddał.
Myślę, że Toruń to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Przez wspomnienia mogę być nieobiektywny, ale chyba tak jest. Klimatyczna ulica Szeroka, bulwary i kawiarnia u Lenkiewicza, trzy symbole tego miasta.
Następnie zamieszkaliśmy razem w Poznaniu. Wielu znajomych ostrzegało i wręcz straszyło mnie, że to zły pomysł, że pary, które zaczynają mieszkać razem szybko się rozchodzą. Rutyna miała nas zgubić, ale u nas było dokładnie odwrotnie.

Nie wiadomo kiedy minął okres studiów, przeprowadziliśmy się kolejny raz – tym razem do stolicy.
Zaczynamy zbierać nowe wspomnienia, odkrywać nowe ulubione miejsca, o których kiedyś będziemy opowiadać.

Nie znaczy to jednak, że zawsze było słodko i kolorowo. Czasem bywało gorzej, ale bez względu na „staż” o miłość należy walczyć, każdego dnia.

Przygotowałem kilka zdjęć, z naszych początków, gdy oboje mieliśmy jeszcze „naście” lat.

podlinski podlinski mlody love love love nikola i lukasz

Wpis powstał w wyniku inspiracji akcją  #beabee #KissYourHoney organizowaną przez Metaxa. Aby wziąć w niej udział wystarczy dodać swoje zdjęcie na instagramie z hasztagiem #KissYourHoney.
Do wygrania są vouchery na wyjątkową imprezę ze znajomymi, oraz dwuosobowa wycieczka na wyspę Mykonos! 

[button link=”http://www.kissyourhoney.com/page/how-to?country=pl” size=”medium” target=”new” color=”default”]weź udział[/button]

 
 
 

 
 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!