fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Nabieram wiatru w żagle – Neon ZX

Rate this post

Wygodna stylizacja do zwiedzania Protu w Hamburgu. Białe spodnie i neonowe Adidas ZX.
Wyjazd mi służy. Oderwałem się na chwilę od Poznania i nabieram wiatru w żagle, w nieprzypadkowym miejscu !

Przez ostatnie dni staram się ubierać bardzo wygodnie, gdyż całe dnie spędzam na spacerach i podróżach po Hamburgu. Smakuję tutejsze „wursty” i precle, „donutom” też nie odmawiam. Jak chyba każdy ulegam wszystkiemu, czego nie da się kupić u Nas, w Polsce. Zapasy różnorodnych produktów Milka, Haribo powinny wystarczyć na jakiś czas.
PS: Chociaż wpis oznaczyłem etykietą „stylizacje” jest on trochę lifestylowy, bo właśnie tak Podliński podróżuje.

DSC_0940aaaatattoo tshirtsmileDSC_0885aaa

hamburg shipadidas zxDSC_0958aaaahamburgporttorba vooc

Staram się unikać total looków, czyli zestawów, w których dominuje jedna marka, ale dziś króluje nowa kolekcja Medicine.
Spodnie, koszulka oraz bluza pochodzi z tego sklepu. Bardzo lubię tę markę, ich rzeczy bardzo mi się podobają.
W podróż wziąłem torbę VOOC, która wykonana jest z dobrej skóry i nie muszę się martwić, że coś się z nią stanie. Nawet niemiecki deszcz jej nie straszny ; )
Buty czyli najbardziej rzucający się element zestawu – Adidas ZX w neonowym kolorze, zwracają na siebie uwagę.

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!