fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Da Vinci

Rate this post
To był bardzo udany dzień, ale także udane spotkanie z Sebastianem. Rano spotkaliśmy się w kawiarni Da Vinci w Poznaniu. Jak zwykle na początku dużo śmiechu, ambitna rozmowa o problemach świata i w końcu doszło do celu naszego spotkania, czyli zdjęć. 
Zamysł sesji: młody dżentelmen przychodzi na poranną prasówkę. Czy klimat i adaptacja Wam odpowiada, oceńcie sami. 

Postanowiłem połączyć ze sobą dość odważne kolory. Intensywny pomarańcz przytłumiłem marynarką i całość już nie wygląda tak pstrokato. Aby zestaw był jeszcze bardziej formalny, założyłem białą koszulę oraz krawat.

marynarka: Reporter via Answear.com
sweter:  C&A
krawat: C&A
spodnie: Benevento
buty: Akardo
fotograf:
zdjęcie zostało zaakceptowane na stronie włoskiego Vogue ;)

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!