fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Marynarski zestaw na upał

Rate this post

Gdy pisałem o modnych rzeczach na lato, pisałem o must have, jakim są koszulki w pasy. Dzisiaj stylizacja z pasiastym motywem.

Mój instagram i facebook pełne są zdjęć z podróży do Hamburga. Właśnie uciekł mi pierwszy dzień w portowym mieście. Trochę zwiedzania, ale z racji tego, że jest niedziela, praktycznie wszystko było zamknięte.
Marynarki nie nosiłem cały czas, chciałem nią dopełnić stylizację, ale w końcu zrobiło się tak ciepło, że musiałem ją zdjąć.

Postawiłem na pasy, marynarski styl bardzo mi się podoba. Proste rozwiązanie zarówno kolorystyczne jak i fasonowe.
Zwykły t-shity O-neck i krótkie spodenki w paski, brązowa marynarka i reszta elementów dobranych pod ten kolor, czyli buty, pasek,  bransoleta oraz okulary.

DSC_0886DSC_0897DSC_0903DSC_0887DSC_0908DSC_0889DSC_0905DSC_0921DSC_0900DSC_0913DSC_0920

 Rzeczy które prezentuję, lub podobne:

marynarka: LaRedoute (przeglądaj)
koszulka: C&A
spodenki: H&
pasek: Hilfiger (podobny)
buty: Celio* (podobne)

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!