fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

my name is podlinski….

Rate this post

Kolejne zdjęcia z współpracy z Agatą Bączkiewicz. W końcu udało się dograć terminy. Teraz wszyscy mamy masę spraw na głowie. W moim przypadku jest to sesja, pisanie pracy licencjackiej i oczywiście praca. Pisanie bloga także pochłania wiele czasu. Właśnie wróciłem z Torunia. Weekend dał mi się we znaki, ale o tym w kolejnym poście.
Co do zdjęć stylizacji-zrobiliśmy je w zabytkowym kinie Apollo w Poznaniu. Jako że zaczyna się przejaśniać i zaczynam czuć nadchodzącą wiosnę, lżejszy set. Pół-elegancki. Idealny na wyście na kawę, do kina, teatru, gdy sytuacja wymaga czegoś więcej niż jeansy a nie chcemy wyglądać za sztywno. 
Mam na sobie marynarkę od Karla Lagerfelda. Białą koszulę zdobi muszka od Marthu. Jest genialna.
Spodnie są z Tommiego Hilfigera. Buty to hit wyprzedaży z TK Maxx. 


Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!