fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Złota Polska Jesień

5/5 - (1 vote)

Proste rozwiązania bywają często najtrafniejsze. Tym razem tylko dwa kolory.

Aby złapać odpowiednie światło, spotkaliśmy się z Rafałem już o 7 rano przy Łazienkach Królewskich. Zastaliśmy tam tysiące spadających liści, złociste słońce i spory przymrozek, którego nie przewidzieliśmy. Chociaż było nam bardzo zimno, trzeba było zrobić zdjęcia! Uwielbiam współpracować z Chobotem, każdy zna swoje zdanie i oczekiwania drugiego, dzięki czemu zrobienie sesji zajmuje nam nie więcej niż pół godziny. Przy takiej temperaturze to ważne.

Zestaw stworzyłem  z myślą o dżentelmenie, przygotowanym na lekki deszcz.

płaszcz flausz okulary korekyjne aviatorki czarny męski płaszcz czarna skórzana torba meska

Niestety podczas przeprowadzki ucierpiało kilka rzeczy, w tym torba.

okulary korekcyjne pilotki łazienki królewskie jesienne stylizacje meskie czarne wysokie buty męskie black coat man kaszmirowy beżowy szal hairstyle 2015 długi czarny płaszcz męski black and white

Autorem zdjęć jest Rafał Chobot

Rzeczy, które prezentuję, lub podobne:
płaszcz: Natur
szal: Celio (podobny)
koszula: Vistula (przegląd)
spodnie: Natur
buty: VittoRossi (podobne)
torba: Solier
parasol: (podobny)

Jeżeli wpis Ci się podobał, kliknij

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!