fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Modne rzeczy na lato, na lata – koszule i koszulki

Rate this post


Po raz kolejny to Wy podjęliście decyzje o tym, jaki ma się ukazać nowy wpis. Wybraliście dalszą część z seri: modne rzeczy na lato
buty
spodenki

Teraz czas „górę” – ale w sumie to na pierwszą warstwę – czyli koszule oraz koszulki.
W późniejszym czasie pojawi się oddzielny wpis poświęcony marynarkom. 


Koszule:

męska biała koszula

Podstawą jest biała – najlepiej przewiewna – koszula. Facet w swojej szafie powinien mieć co najmniej dwie białe koszule. Jedną elegancką, drugą luźniejszą – z rzadziej tkanej bawełny. 
Sensowne propozycje zaczynają się już od 39 zł (porównaj)

błękitna męska koszula

Błękitna – drugi must have. Koszula bardzo uniwersalna i bezpieczna. Nie sądzę, byście mieli większy problem z tworzeniem zestawu używając błękitnej koszuli. 

Ceny są różne (porównaj), ale udało mi się znaleźć niezłą za 59zł (link).


różowa męska koszula


Różowa -jak dla mnie – hit! 
Tutaj trzeba trochę się wykazać. Różowy świetnie wygląda w towarzystwie granatu, czy beżu. 
Ceny są trochę wyższe i wybór mniejszy, od 69 w górę (porównaj)
Sensowna propozycja (link)

Jeśli chodzi zaś o krój, to przydałaby się chociaż jedna typu regular – comfort (relaxed), która będzie lekarstwem na te upalne dni.

kroje koszulPozostaje jeszcze kwestia koszul na krótki rękaw, nie mogę się do nich przekonać. Do końca życia chyba będą mi się kojarzyły z „wujkiem Stefanem na weselu”. Postaram się o tym napisać wpis. 

______________________________________________________________________________


Koszulki: wybór jest ogromny, co według mnie jest trochę problemem. Szukanie perełek jest czasochłonne.

Baisc V- neck to podstawa. Przynajmniej dwie białe,czarna i granatowa, potem pomyśl o turkusie, miętowym i bladoróżowym.
Cena od 10 zł
Co do głębokości wcięcia – duże dekolty są fajne, ale łatwo przegiąć, w końcu rozcięcie nie może sięgać pępka :)
(co czasami się zdarza!)

koszulka w pasyPasy – prosty i nieśmiertelny motyw. Taki t-shirt nadzwyczaj dobrze wygląda w połączeniu z granatową marynarką, chinosami (np, beżowymi lub czerwonymi)
model 1 – 19 zł   model 2 – 29 zł   model 3 – 34 zł
Nie widzę sensu, abym pokazywał Wam koszulki z nadrukiem, gdyż pewnie za tydzień lub dwa już ich nie bezie. Kolekcje przemijają ;)Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!