fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Malinowa marynarka

Rate this post
Witajcie, po kilku mniej formalnych stylizacjach i ostatnich poradnikowych wpisach przyszedł czas na stylizację odważną i bardziej elegancką. Do zrealizowania tej sesji wybraliśmy z Michałem Bramę Poznania. Jakiś czas temu na osi czasu na facebooku pojawiło mi się z tamtąd zdjęcie, od razu widziałęm, że będę chciał tam zrobić zdjęcia.

Wybaczcie, że wczoraj nie było wpisu. W związku z moim dzisiejszym wyjazdem do Warszawy nie zdążyłem go przygotować, poza tym spotkałem się jeszcze ze znajomymi kompletnie zapominając o obowiązkach. Niestety poniosłem totalną porażkę, chłopaki dokopali mi w Pro Evolution Soccer, ale nie dam za wygraną – następnym razem im dokopie :)
 
To tyle prywaty. Stylizację wykorzystałem podczas jednego z dni na ostatnim Fashion Weeku. 
Stylizacja odważna i raczej dość rzucająca się w oczy.
Malinowa marynarka jest najmocniejszym ogniwem zestawu i odgrywa główną rolę. 
Do tego biała koszula z czarnymi, specyficznie ułożonymi guzikami.
Zielone spodnie, które dobrze łączą się z marynarką i na koniec czarne buty Guess, ze srebrną skórzaną wstawką na czubach. Ekstrawaganckie, ale jakże ciekawe buty. Jak dla mnie – na większość okazji.

 

czerwony i zielony buty guess zielone spodnie malinowa marynarka

 

 
marynarka: Routman Gniezno 
koszula: Reyjay
spodnie: Tommy Hilfiger 
zegarek: Dappertime 
 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!