fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Mój pierwszy raz – skok ze spadochronem

wyskoczylem z samolotu
4.7/5 - (3 votes)

Nie mogę przestać myśleć o kolejnym skoku. 

Maksymalny poziom adrenaliny

To najbardziej ekscytująca rzecz w życiu, jaką zrobiłem. Początkowo towarzyszył mi stres, przez całą drogę na lotnisko czułem dyskomfort myśląc, że za chwilę mam opuścić pokład samolotu, w trakcie jego lotu. Gdy dojechaliśmy na miejsce całe napięcie zniknęło. Dziesiątki zapalonych skoczków zbudowało niesamowitą atmosferę, z niecierpliwością czekałem na swoją kolej. Przygotowanie do skoku rozpoczęło się od ubrania specjalnego kombinezonu i uprzęży. Następnie część teoretyczna, mój instruktor wytłumaczył mi co tak na prawdę dzieje się w powietrzu. Następnie krótkie praktyczne szkolenie, abym wiedział jak zachować się także w samolocie. Po chwili usłyszałem sygnał, że za chwilę odlot grupy numer 15!

Wsiadam do samolotu, zajmuje swoje miejsce. Ruszamy, wzbijamy się w powietrze.
Zapala się czerwone światełko, samolot osiągnął wysokość 4000 metrów nad ziemią. Zakładam okulary, sprawdzam suwak. W tym momencie sobie uświadamiam, co za chwilę się stanie. Wymieniam się z każdym gestem, na szczęście.
Zielone światło, przesuwam się do drzwi. Siadam na krawędzi, nogi zwisają mi z pędzącego samolotu, adrenalina jest już na maksymalnym poziomie.
Czas na nas, wychodzimy! :)

To co dzieje się w powietrzu jest nie do opisania. Czas swobodnego lotu to około 50-60 sekund. Razem z kamerzystą Michałem wykonaliśmy akrobację. Łapiąc się za ręce wykonaliśmy kilka obrotów. Potem otwiera się spadochron, mój instruktor funduje mi kolejną dawkę emocji. Możesz krzyczeć mówi – i wykonuje ostre skręty w prawo, w lewo, pikuje w dół. Nigdy nie bawiłem się tak dobrze! Jestem totalnie zafascynowany skokami, od tamtego momentu cały czas myślę o tym, że chcę zrobić to jeszcze raz. Coś czuję, że zdecyduję się na kurs, aby oddawać samodzielne skoki. Kolejna poprzeczka, to skok ze spadochronem nocą? :)

Zobaczcie sami jak to wyglądało, przygotowałem kolejny filmik z cyklu mój pierwszy raz – skok ze spadochronem, polecam w HD :)

TEŻ CHCĘ SKOCZYĆ

skok ze spadochronem - przygotowania 2 skok ze spadochronem - przygotowania 3 katolog marzen skok ze spadochronem tandem moj pierwszy raz - skok ze spadochronem tandemowy skok ze spadochronem podlinski katalog marzen wyskoczylem z samolotu adrenalina skok ze spadochronem warszawa skok ze spadochronem skok w tandemie skok ze spadochronem - przygotowania

Sprawdź dostępność skoków w Twoim mieście!

Partnerem akcji „Mój pierwszy raz” jest: 

 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!