fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Mała Italia

3/5 - (1 vote)

Za oknem potworna pogoda i mróz, aż nie chcę się wchodzić z domu. Chyba, że do Małej Italii. Zupełnie przypadkiem odkryliśmy to miejsce z Agatą, szukając dobrego lokalu do zrobienia kilku zdjęć. Tak nam się spodobało wnętrze, że nie mieliśmy zamiaru się stamtąd ruszać. Dzięki uprzejmości obsługi mieliśmy swobodę. Muszę przyznać, że zaproponowane wino bardzo przypadło nam obojgu do gustu. Jestem pewny, że będę tam co jakiś czas się pojawiał na lampkę wina, czy też kolację.
Jeśli będziecie (lub jesteście) w Poznaniu, serdecznie Was tam zapraszam.
Stylizacja pomimo koszuli w kratę, jest elegancka. Do tego miejsca wydaje mi się, że pasuje idealnie. Odpowiednia na okazje takie jak kolacja, czy bardziej formalne spotkanie.
Połączyłem brązową (karmelową) marynarkę z spodniami chino w odcieniu bardzo ciemnej zieleni.
„Kolory ziemi” świetnie się ze sobą łączą.

IMG_7795 IMG_7800 IMG_7813 IMG_7815 IMG_7816 IMG_7819 IMG_7821 IMG_7823 IMG_7826 IMG_7827 IMG_7832 IMG_7843 IMG_7846 IMG_7849 IMG_7853 IMG_7854 IMG_7861
marynarka: La Redoute (szukaj podobnej)
kuszka: KaLeather
koszula: Reyjay
sweterek: sh
spodnie: Benevento (przeglądaj spodnie chino)
buty: Celio*
 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!