fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Lekka granatowa kurtka i czarne kontrasty

okulary dior zerouv
5/5 - (4 votes)

Kwietniowe wahania pogodowe nie tylko frustrują, ale także utrudniają przygotowanie odpowiedniej stylizacji. Dlatego proponuję dziś stylizacje z lekką granatową kurtką, którą możemy szybko zdjąć, lub założyć w zależności od panujących warunków. Pisząc ten wpis, pogoda zdążyła się już zmienić trzy razy.

Lekka granatowa kurtka i czarne kontrasty – stylizacja

Na początku chciałbym zwrócić uwagę, że pierwszy raz od dłuższego czasu połączyłem granat i czerń. Zazwyczaj decyduję się na brązowe kontrasty, ale tym razem czerń wygrała pojedynek. Wszystko zaczęło się od pięknego zegarka Hugo Boss, który niedawno dołączył do mojej kolekcji. Chciałem go jak najszybciej zaprezentować na blogu, chociaż na moim instagramie już zbierał pochwały. Stawiając na czerń, z nadesłanej od ZeroUV przesyłki wybrałem okulary w stylu popularnego modelu z kolekcji Diora. Oczywistym wyborem był czarny skórzany pasek ze srebrną klamrą. Buty pochodzą z wiosenno-letniej kolekcji Kari, ten wsuwany model okazał się niezwykle wygodny. Skoro czerń mamy już za sobą, pora omówić drugą część stylizacji- czyli odcienie granatu i niebieskiego. Lekka granatowa kurtka tego dnia sprawdziła się idealnie. Podczas robienia zdjęć było dość ciepło, ale strasznie wiało. Gdybym zdecydował się z niej zrezygnować i robić zdjęcia jedynie w marynarce, z pewnością bym tego żałował. Zaletą takich lekkich puchowych kurtek jest to, że złożone w kostkę zajmują naprawdę niewiele miejsca i spokojnie mieszczą się w każdej torbie. Marynarka, której co prawda niewiele jest widać, wykonana jest z lnu. Nie jest ona głównym elementem dzisiejszej propozycji, stanowi jedynie tło i wzbogaca zestaw. Jak wiecie – lubię wielowarstwowe stylizacje, są one moim zdaniem „pełniejsze”. Pod marynarką kryje się koszula s:Heirt, która ze względu na ciemne kontrasty (guziki, oraz ozdobne wykończenie listwy guzikowej) idealnie wpasowała się do mojego konceptu. Warto także zwrócić na kołnierzyk typu button down, który zapinany jest na dwa guziki. Jeżeli chodzi o spodnie, to wybór był bardzo prosty. Chcąc zachować minimalne podejście w kwestii kolorów, granatowe spodnie chino i delikatnie podwinięta nogawka.

okulary dior meskie
moda meska blog
meska kurtka pikowana granatowa
meska koszula sheirt

koszula sheirt

meska granatowa kurtka pikowana
dior okulary lustra aviator
casualowa moda meska blog
moda meska styl casual

buty kari meskie czarne wkladane

meska kurtka wiosenna granatowa
meska kurtka pikowana wiosna
okulary ala dior zerouv
meski zegarek hugo boss

meski czarny elegancki zegarek hugo boss

Rzeczy, które prezentuję pochodzą z:

lekka kurtka: TopSecret (podobna)
lniana marynarka: C&A (podobna dresowa)
koszula: s:HEirt (sprawdź)
spodnie: Dickers (podobne)
buty: Kari (sprawdź)
zegarek: Hugo Boss via. Butiki Swiss (sprawdź)
okulary: ZeroUV (sprawdź)

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!