fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Krótki urlop w Hamburgu.

5/5 - (1 vote)

Tym razem trochę prywaty, czyli 5 dni spędzonych w Niemczech.

Razem z moją dziewczyną wybraliśmy się Hamburga, aby zregenerować siły i odpocząć. Dawno nie mieliśmy chwili dla siebie, a przed nami stoją duże wyzwania, stąd też pomysł wyjazdu.
Podróżowaliśmy autokarem, bilety zawsze zamawiam na busticket24, bo to pewne miejsce.
Nauczony doświadczeniami z poprzedniego wyjazdu do Berlina wiedziałem, że na darmowe WiFi w Niemczech nie ma co liczyć. Aby zapewnić sobie stały dostęp do internetu kupiłem kartę z sieci Ortel, która nie ma roamingu w Europie. Dzięki temu mogłem wysyłać Wam snapy ! :)
Odwiedziłem Hamburger Dom i nagrałem krótki filmik:

Oprócz zwiedzania miasta i szalenia w wesołym miasteczku atrakcją były oczywiście przysmaki – których nie ma w Polsce.
Stylizacje dobrałem tak, aby czuć się wygodnie i komfortowo.

meski casual niebieski sweter podlinski

Rzeczy, które prezentuję w tej stylizacji:
sweter: Hilfiger; spodnie: Top Secret; torba: C&A; buty: Top Secret

 

collage

Rzeczy, które prezentuję w tej stylizacji:
kurtka: C&A; spodnie: Top Secret; koszula: C&A; buty: Native (Hegos); zegarek: Dapper Time

Na snapie mówiłem Wam o uśmiechach, które pojawiają się w całym Hamburgu.
Pozostawiał je graficiarz – Oldboy – podpisujący się pseudonimem Oz. Staruszek był dosłownie wszędzie, bo na każdym rogu można było zobaczyć uśmiechniętą minkę. Oz spędził za swoje grafy trochę czasu w więzieniu, chociaż wiele osób broniło go tłumacząc, że to co robił stało się pewną atrakcją i znakiem Hamburga.

 

Ten wyjazd całkowicie zregenerował moje baterie. Wróciłem już do Warszawy i pełny energii zabieram się za kolejne projekty.
Już niebawem pojawi się drugi odcinek na YT z serii Mój pierwszy raz, szykują się także nowe akcje ;)

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!