fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Streetwear – pinroll

białe buty cat
Rate this post

Streetwearowa stylizacja, w której znajdziesz białe buty CAT, podwinięte nogawki (pinroll), kamizelkę i jeansową koszulę.

Podwinięte nogawki – pinroll.

Nie mogłem doczekać się, kiedy na blogu pojawią się moje nowe, białe buty Caterpillar. Gdy wrzuciłem ich zdjęcie na swojego facebooka, Wasze reakcje były różne. Osobiście bardzo mi się podobają i stanowią ciekawszą pozycję w mojej kolekcji butów.
Podwinąłem nogawki spodni metodą pinroll, która według mnie dobrze wygląda nie tylko ze sportowym obuwiem.
Aby uzyskać taki sam efekt wystarczy zrobić zakładkę z nadmiaru materiału na końcu nogawki i podwinąć 2-3 razy w zależności od tego jakiej długości są spodnie – oraz od tego jakie buty zakładamy.

Dobrałem do tego bordową kamizelkę, która jest dobrą alternatywą dla kurtki oraz casualową jeansową koszulę.

streetwear facet białe buty cat caterpilar shoes białe caterpilar podlinski blog moda meska jeansowa koszula cat streetwear białe buty cat

Rzeczy, które prezentuję pochodzą z:
kamizelka oraz koszula: C&A; spodnie: Top Secret; buty: CAT; czapka: H&M; zegarek: DapperTime

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!