fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Kochanie, wyprasujesz mi koszulę ?

3/5 - (2 votes)
Odkąd jestem w posiadaniu steamastera, coraz rzadziej wypowiadam te słowa.

Zalety tego typu urządzeń poznałem pracując w sklepie. Co to w ogóle jest? To prasowacz parowy, czyli alternatywa dla żelazka, z którego obsługą wielu facetów ma problem (albo udajemy, że mamy – bo nam się nie chce ;)

Urządzenie jest gotowe do pracy w kilkanaście sekund. Nalej wody do zbiornika, wciśnij guzik i możesz zacząć. 


Prasowanie jest dużo wygodniejsze i szybsze. Koszulę, czy marynarkę wystarczy powiesić na solidnym wieszaku. Koniec z rozkładaniem deski!Najbardziej mnie jednak cieszy, że steamaster świetnie sobie radzi z prasowaniem marynarek. W moim domu to będzie jego główne zadanie. 


___________________________________________
Wpis powstał w wyniku współpracy z marką steamaster.

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!