fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Berlin

Rate this post

Majówka była udana! Razem z przyjaciółmi zapakowaliśmy się do samochodu i o 7 wyjechaliśmy z Poznania. Założyliśmy, że nie będziemy korzystać z nawigacji, jedynie z mapy. Przygoda rozpoczęła się szybciej niż myśleliśmy. Po kilkunastu minutach zaczął padać deszcz, a my zastanawialiśmy się, czy dobrze jedziemy.

To było niesamowite uczucie, totalny luz, brak zobowiązań. Chociaż przez chwilę oderwałem się od terminów i deadlineów. Po drodze kilka przystanków, między innymi w Zoo, gdzie było mnóstwo małych zwierzątek, z których cieszyła się Klaudia(wybacz – musiałem :D) oraz dziki – ulubieńce Sebastiana :D 
pojawiliśmy się także w Świebodzinie, gdzie nie tylko my wpadliśmy na pomysł przyjechać po drodze do Berlina. 
Potem już tylko granica, przystanek w małym niemieckim miasteczku i… i zaczęły się robić schody.
Nikt z nas nie pomyślał o tym, że mapa z której korzystaliśmy opierała się na połączeniu z internetem, które straciliśmy przekraczając granicę. 


Nikomu jednak to nie przeszkadzało i dalej jechaliśmy w obranym kierunku. 
Gdy już dojechaliśmy do prowincji Berlina, cudem złapaliśmy Wi-Fi z jakiejś małej firmy (która oczywiście była zamknięta – 1 maj). Udało się załadować mapę i 40 minut później byliśmy już w Hotelu.
Czapki z głów dla Sebastiana, który zachował stoicki spokój gdy przebijaliśmy się przez centrum.
Gdybym to ja miał prowadzić, chybabym pozabijał wszystkich innych kierowców…   


IMG_0202

Wybraliśmy się na spacer, pozwiedzać Berlin, w którym byłem po raz pierwszy. 

IMG_0269 (1)

Nie wiem skąd wiedzieli, że mamy zamiar ich odwiedzić, ale byli gotowi na nasz przyjazd. Czerwony dywan i dwóch przystojniaków, haha!
Z tego co zaobserwowaliśmy pijąc piwo w jednym z ogródków, wielu fotografów wybrało to miejsce jako tło swoich sesji. Fajnie było popatrzeć, jak inni pracują :)


IMG_0276
IMG_0200
IMG_0269
IMG_0238
IMG_0219

 

Zdjęcia wykonała Agata Bączkiewicz
 
Rzeczy które prezentuję:
marynarka: Tommy Hilfiger 
koszula: RAYJAY
spodnie: Hilfiger Denim 
buty: Reebok Classic via. Zalando
okulary: ZeroUV

                                                    

 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!