fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Jak uszczęśliwić kobietę ?

5/5 - (1 vote)

Bo kobieta zmienną jest, a trafienie w Jej gust graniczy z cudem. 

Nie wiem czy Wy, Panowie pamiętacie, ale już za kilka dni będziemy obchodzić Dzień Kobiet! Dokładnie ósmego marca przypada ten dzień, o którym tak często zapominamy. Chociaż radio i telewizja stara się o tym przypominać, niejeden pan biegł w nocy po kwiaty i panicznie męczył Google wyszukując frazy:

Jaki prezent kupić na dzień kobiet?

Jak zwykle Podliński biegnie z pomocą ! :) Od dłuższego czasu na większość okazji takich jak urodziny (czy właśnie święto Pań), obdarowuję uniwersalnymi prezentami. Czego więc potrzebuje każda kobieta? Odrobiny uwagi i luksusu! My natomiast możemy bez wychodzenia z domu i (większego wysiłku :) Jej to zapewnić. Zapraszam do obejrzenia filmiku, który powinien wszystko wyjaśnić.

Polecam w jakości HD :)

Wy także możecie sprawić ukochanej osobie wyjątkowy i trafiony prezent! Personel DS Instytut w Waszym imieniu skontaktuje się z obdarowaną osobą, złoży życzenia i przygotuje pakiet dobrany pod indywidualne potrzeby! Wydaje mi się, że nasze kobiety o wiele bardziej ucieszą się z takiej niespodzianki, niż z kolejnej kolacji. Poza tym, na „wdzięczność” będziecie mogli liczyć dwa razy, gdy wręczycie/ poinformujecie o prezencie, oraz po jego odebraniu :)

DSC_5559 DSC_5477 DSC_5456 DSC_5562 DSC_5501

Wpis powstał w wyniku współpracy z DS Instytut.

Subskrybuj mój kanał !

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!