fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Galeria fryzur czytelników

meskie fryzury
3.9/5 - (12 votes)

Przegląd męskich fryzur.

Kolejny raz przeprowadziłem na moim snapchacie akcję – #hairstyle – czyli sprawdzam jak wyglądają męskie fryzury w praktyce. Pojawiają się związane długie włosy a’la samuraj, czy wiking (top knot), zaczesy we wszystkie strony i stójki. Kilka osób nawet zaplotło warkocza!

Zobaczcie jakie fryzury noszą czytelnicy bloga PODLINSKI.net.
Myślę, że to najlepiej obcięci czytelnicy na świecie :)
Zobaczcie także poprzednią galerię.

Dziękuję wszystkim za nadesłane fotki. Gdyby kogoś tu nie było chociaż wysyłał zdjęcie – to znaczy, że prawdopodobnie nie zdążyłem zrobić screena :) Możecie w dalszym ciagu podsyłać Wasze fryzury.
Zdjęcia wyświetlane są losowo.

SNAP

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!