fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Flyboard – latanie jest możliwe !

flyboard europe
4.6/5 - (9 votes)

Człowiek od zawsze chciał latać, a dzięki dzisiejszej technologi jest to możliwe bez skrzydeł! 

Flyboard Europe

Dawno temu widziałem gdzieś na YouTube filmik, w którym facet unosił się na wodze. Byłem w szoku, że człowiek potrafi wymyślić takie maszyny. Wyglądało to bardzo efektownie, ale wydawało mi się, że takie rzeczy tylko w stanach. Nic bardziej mylnego. Minęło trochę czasu i sam miałem okazję spróbować swoich sił.
Jest w Polsce kilka miejsc, gdzie można spróbować polatać Flyboard ® i Hoverboard by ZR, oficjalny dystrybutor tego sprzętu Flyboard Europe (Warszawa) współpracuje z KatalogMarzeń.pl, gdzie możecie sprawdzić dostępność atrakcji. Różnica jest zasadnicza.

Flyboard® wygląda jak buty, które unoszą nas w powietrze. Aby wznieść się, należy wyprostować się w wodzie i czekać, aż wypchnie nas strumień pompowanego pod ciśnieniem H2O. Po pierwszych kilku minutach okupionych upadkami da się już chwilę polatać :) Uczucie jest niesamowite. Gdy już tylko „załapie się” jak się utrzymać zabawa jest co najmniej przednia. Gdybym mógł – latałbym bez końca.

Hoverboard by ZR to taka deskorolka z wodnym napędem. Ogarnięcie tego jak wstać zajęło mi trochę więcej czasu. Wydaje mi się, że jest to trudniejsze, niż Flyboard®. Możliwe, że przez zmęczenie (wcześniej szalałem na Flyboard®) miałem z tym problem :)
Jeśli ktoś jeździł na snowboardzie lub deskorolce, nie powinien mieć z tym żadnego problemu.

Na obu urządzeniach wznosić można się naprawdę wysoko, potrzeba jednak do tego kilku treningów.  Latałem po jednej serii na każdej z atrakcji, ale muszę tam wrócić i pobić swój rekord i może nawet zrobić backflipa? :)

Zachęcam Was do wypróbowania, szczególnie że nadchodzą afrykańskie upały. Nie ma lepszego sposobu na gorące popołudnie niż latanie kilka metrów np. nad jeziorem Zegrzyńskim z Flyboard Europe plaża HOTEL-u 500 !

Na końcu wpisu znajdziecie filmik, na którym stawiam pierwsze kroki :)

[button link=”http://www.katalogmarzen.pl/pl/szukaj/flyboard” color=”default” size=”large”]też chcę polatać ![/button]

 

zegrze jezioro warszawa flyboard warszawa katalog marzen moj pierwszy raz podlinski przygotowania do latania flyboardem podlinski moj pierwszt raz hot to fly wymarzony prezent flyboard pierwszy raz poradnik latania hoverboard podlinski lifestyle blog

[button link=”http://www.katalogmarzen.pl/pl/szukaj/flyboard” color=”default” size=”large”]też chcę polatać ![/button]

Partnerem akcji „Mój pierwszy raz” jest: 

Przypominam o możliwości przyznawania gwiazdek pod każdym wpisem!

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!