Facebook Instagram YouTube

bridge

bridge
Oceń wpis!

Cześć!
Pogoda ostatnio cały czas się zmienia. Jest gorąco i chłodno na przemian. 
Tym razem wybrałem się na spacer, zdjęcia zostały zrobione na moście Świętego Rocha w Poznaniu przez Dominika
Prezentuje casualowy look. Ostatnio nawiązałem kilka fajnych współprac dzięki czemu będzie więcej stylizacji. Połączyłem ze sobą granat, oraz brązy. Jest to bezpieczne zestawienie, wydaje mi się, że każdy przy pomocy własnych zasobów będzie mógł stworzyć podobny set. 
Głównym elementem jest kamizelka Humör, którą zamówiłem z StylePit.pl. Jest dość uniwersalna więc wydaje mi się, że jeszcze ją zobaczycie ; )
Koszulka to motywacja od TypeDreamers. Obecnie przeprowadzamy wspólnie konkurs (poniżej więcej informacji). Duży dekolt i wsadzenie koszulki w spodnie to nie był najlepszy pomysł. Trochę skróciło to moje proporcje – nauczka dla mnie oraz rada dla Was ;)
Jeśli chodzi o dodatki to są one z  Zubiro.com – sklepu internetowego z męskimi dodatkami. 
Spodnie – vintage. 
Buty to owoc nowej współpracy z Schaffashoes.pl. Długo wahałem się nad wyborem mokasynów jednak ostatecznie wygrały te z Pepe Jeans. Kamizelka: Humör via StylePit.pl
Koszulka: TypeDreamers
Spodnie: vintage
Buty: Pepe Jeans via Schaffashoes.pl
Bransoleta: Zubiro.com
fot: Dominik Przybylski

_____________________________________________________________________

Przypominam Wam o konkursie, w którym do wygrania jest plakat od TypeDreamers.
Wystarczy wejść w ten link oraz dodać swój ulubiony cytat.


Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!