Facebook Instagram YouTube

Sprana jeansówka

Sprana jeansówka
Oceń wpis!

Takich kurtek miałem kilka, bardzo rzadko je nosiłem i w końcu się ich pozbyłem. Teraz jednak na nowo zaprzyjaźniam się z tym klasykiem.

To był ostatni dzień w Hamburgu, cały czas padało, więc poszliśmy na małe zakupy. Na instagramie pojawiały się różne przysmaki, których nie da się dostać w Polsce, a którym nie da się oprzeć : )
Jak już pisałem, podczas wyjazdu ubierałem się wygodnie. Jeansówkę dorwałem w C&A, miałem już kilka podobnych, z którymi szybko się rozstałem, ale czuję, że z tą będzie inaczej.

 

DSC_0861a DSC_0850a DSC_0829a DSC_0848a DSC_0836a DSC_0828a DSC_0841a DSC_0849a DSC_0855a DSC_0843a DSC_0872a DSC_0858a DSC_0873a

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!