fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

zmienna pogoda – przejściowy zestaw

5/5 - (1 vote)
Potwierdza się stare powiedzenie. Jednego dnia mamy wiosnę, drugiego jesień.Ciężko jest za tą pogodą nadążać. Dzisiejsza sesja to typowy spacer. Wykorzystaliśmy chwilę wolnego czasu i wyższą temperaturę na zrobienie kilku zdjęć. 

Zestaw „młodzieżowy”. Nie lubię tego określenia, ale chyba jest najbardziej trafne. Wydaje mi się, że ta stylizacja prędzej przypadnie do gustu młodszym czytelnikom. Reszta jednak nie musi się martwić, za kilka dni znowu będę elegancki ;)

 
5

 

12

Moje włosy są coraz dłuższe i coraz ciężej jest je układać. Przede mną jeszcze co najmniej 2-3 miesiące zapuszczania, zanim osiągnę docelowy hairstyle. Jeszcze w tym miesiącu napiszę o tym, jak radzę sobie z najgorszą „pół długością”. Powiem Wam w czym tkwi sekret i jak sobie poradzić z niesfornymi włosami.
Jeśli już teraz jesteście zainteresowani tym tematem, szukacie dla siebie fryzury, zapraszam do lektury: Męskie fryzury 2014 

11
6
15
4
9
12
7
14
8
 
kurtka, sweter: Medicine 
spodnie: Tommy Hilfiger
komim: C&A
okulary: ZeroUV
zegarek:  Dappertime
 
 
fot:
 
 
 
 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!