fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Skórzana męska kurtka z kożuchem. Stylizacje dla mężczyzn.

3.9/5 - (27 votes)

Casualowa stylizacja z wykorzystaniem skórzanej męskiej kurtki z kożuchem. Propozycja męskiego ubioru na chłodniejsze dni.


Skórzana męska kurtka z kożuchem

Dzisiejsza stylizacja chociaż kolorystycznie ciemna, to dużo się w niej dzieje – głównie za sprawą tytułowej skórzanej męskiej kurtki z kożuchem, która świetnie prezentuje się nie tylko na zdjęciach. Chociaż model który noszę nie wykonany jest wykonany z prawdziwej skory, to musicie przyznać, że robi wrażenie. Oprócz świetnej stylistyki zapewnia także ciepło, bo podszyty kożuch całkiem nieźle grzeje a w połączeniu z z wełnianym swetrem, który mam na sobie w zupełności wystarczy nawet na te chłodniejsze ostatnio dni. Czarne jeansowe spodnie z dziurami ostatnio mi się trochę przejadły, dlatego postawiłem na klasyczny zwężany model, który doskonale wygląda w zestawieniu z moimi ulubionymi sztybletami.
Nie mogę także nie wspomnieć o męskiej biżuterii, która się tutaj pojawiła. Od jakiegoś czasu jestem zafascynowany wszelkiego rodzaju sygnetami, pierścieniami czy obrączkami. Uważam je za stylowy dodatek, który świetnie uzupełnia całą stylizację. Oprócz biżuterii na nadgarstku piękny zegarek Orient.Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!