fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Wrzuć na luz – Kontener Art

Rate this post

Dziś rano wrzuciłem na swojego facebooka pytanie, którą stylizację chcecie zobaczyć najpierw – oto zwycięzca!
Zdjęcie poniżej wygląda trochę jak z kampanii original source (tak mi się kojarzy) – uszanowanko dla nierutynowej Ekipy, z którą mam przyjemność współpracować ! :)
Miejscówka – Kontener Art. Równie nierutynowe miejsce, które istnieje dzięki kreatywnym ludziom.
W miejscu, gdzie nie było nic powstało jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc Poznania. Odbywają się tu warsztaty, koncerty, eventy i imprezy.

Szczególnie fajnie jest tutaj wieczorami, gdy już się trochę ściemni. Jeśli masz szczęście, to uda Ci się dorwać wolny hamak.

Stylizacja nie jest wielce wymyślna, ale pasuje do tego miejsca, a przecież o to chodzi – by ubrać się odpowiednio. Luźna, rozpięta koszula, pod nią biały v-neck. Spodnie z opuszczonym krokiem i reebok classic.

zdjęcia: Michał Podkowa
                                                      
koszula: Hilfiger Denim (podobna)
koszulka: New Yorker
spodnie: Humor
zegarek: Timex (pasujący)

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!