fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

sky is the limit

Rate this post

Tak jak zapowiadałem, urlop spędzam aktywnie. Po kilku dniach w Gdańsku przyjechałem do Warszawy.
Pogoda na szczęście tym razem dopisała. Zachwycam się stolicą. Pomimo tego, że mieszkam w Poznaniu, który jest również dużym miastem Warszawa jest bezkonkurencyjna.
Udało mi się przeprowadzić dwie sesje stylizacji – oto pierwsza z nich.

W poprzednim wpisie wspominałem już o firmie Spektre od której otrzymałem okulary. To drugi model, kolorowe lustrzane szkiełka bardzo mi się podobają.
Marynarka – La Redoute. Wykonana z bawełny, idealnie nadająca się do takich codziennych zestawów.
Nadruk na koszulce to nic innego jak widok z mojego okna ;) InstaShirt podesłało mi taki oto spersonalizowany t-shirt z mojego instagramu!
Poszetka to niebanalna propozycja wzbogacenie swojej stylizacji. Nie ma jakiś konkretnych zasad ich noszenia i dobierania… byle wszystko pasowało ;) Więcej znajdziecie na SimpleChic
Efektem współpracy z answear.com są moje nowe Airmaxy. Uwielbiam je! Już jakiś czas temu planowałem zakup tego modelu. Te buty mają w sobie coś wyjątkowego.

Zdjęcia wykonała Olga Figaszewska

okulary: Spektre 
marynarka: La Redoute
koszulka: InstaShirt
spodnie: Tommy Hilfiger
poszetka: SimpleChic
buty: Airmax via answear.com
Mam coś dla Was!

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!