fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Namawiam do łączenia szortów i marynarki !

Rate this post

Zgodnie z tym co wcześniej pisałem – kolejna stylizacja w której łącze szorty i marynarkę. Zestaw jest kompromisem, gdy chcemy wyglądać elegancko a jest bardzo ciepło. Uważam, że faceci nie powinni bać się takich połączeń. W upalne dni nie przesadzajcie także z kosmetykami do włosów. Łatwo wtedy o „efekt mokrych włosów”, które wyglądają jak tłuste i jest to nieestetyczne. Bardzo łatwo jest przedobrzyć.  Polecam w takich wypadkach produkty do układania włosów, gdy są jeszcze mokre.  

2b

 

2c

Zanim odważycie się na założenie butów na gołe stopy, upewnijcie się, że nie obcierają. Uniknijcie mojego błędu, za który „zapłaciłem krwią”. 

3

 

4

 

5

W tej marynarce już mnie wcześniej widzieliście. To górna część garnituru, który miałem w Pradze. Pochodzi ze sklepu Roy.

6 7 8 9

Jedna z najczęściej noszonych przeze mnie toreb. Wygodna, poręczna z uchwytem i paskiem wiec można ją nosić na ramieniu i trzymać w ręce. 

10 11

 

Mrożona herbata to idealny napój na upalne dni.

1213

 

 
                                              
 
okulary: Spektre
marynarka: Roy
koszula REYJAY
szorty: H&M 
buty: Celio*
case: Gelaskins

 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!