fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

PRZEJDŹ STYLOWĄ METAMORFOZĘ Z MOJĄ POMOCĄ – KONKURS!

4/5 - (7 votes)

Wspólnie z marką C&A przygotowaliśmy dla Was kolejną, już czwartą edycję akcji metamorfoza.


NA CZYM POLEGA AKCJA METAMORFOZY

Akcja metamorfoza- to mój autorski projekt, w którym wychodzę do swoich Czytelników i pomagam im odmienić swój styl. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że najtrudniej jest zrobić pierwszy krok, w tym modowym kierunku, dlatego razem z marką C&A zapraszamy moich Czytelników do Warszawy, aby całkowicie odmienić ich wizerunek.

Jak to wygląda?

Cała zmiana rozpoczyna się od spotkania przy kawie, na którym trochę lepiej się poznamy, aby przełamać pierwsze lody, ale także porozmawiamy o stylu i o tym jak go świadomie budować. Następnie udajemy się na wizytę w salonie fryzjerskim Le Desir, gdzie dobierzemy odpowiednią fryzurę do kształtu twarzy i typu włosa (dlatego polecam zgłaszjącym się do konkursu zacząć zapuszczać troszkę włosy, aby było na czym pracować :).
Głównym elementem jest oczywiście sesja w studio, na której Zwycięzca wcieli się w rolę modela. Stylizacje przygotowywane są przeze mnie wcześniej, pod kątem Czytelnika.
Zaprzyjaźniony fotograf Krzysiek Adamek wykona zdjęcia, które później zostaną opublikowane na blogu i oczywiście przekazane także Zwycięzcy :)

Po sesji zdjęciowej udamy się także na wspólne zakupy w sklepie C&A. Zwycięzca będzie miał do dyspozycji 1500 zł a moim zadaniem będzie pomoc przy doborze ubrań.
Następnego dnia wykonamy plenerową – wspólną – sesję zdjęciową i pokażę jak wygląda prowadzenie bloga z mojej strony.

Zmieniłem styl i pomogłem odnaleźć się w świecie mody już pięciu mężczyznom. Teraz możesz to być TY!

POZNAJ POPRZEDNICH ZWYCIĘZCÓW


Damian
Jakub
Marcin
Sylwester
Maciek

KILKA SŁÓW OD CHŁOPAKÓW


Damian:

„Wygrana w konkursie była dla mnie wielkim zaskoczeniem. Gdy doszło już do odbioru nagrody Łukasz od początku starał się aby atmosfera była luźna i bezstresowa. Świetnie dobrana ekipa od fryzjera, przez makijażystkę po stylistę i fotografa. Na sesji nie dało się odczuć jakiegokolwiek stresu każdy służył radą za co pragnę jeszcze raz podziękować. Mogę zapewnić że jest to przygoda której się nie zapomina i fajne oderwanie od rzeczywistości. Łukasz i reszta ekipy wykonali kawał dobrej roboty aby wszytko wyszło profesjonalnie.
Zachęcam wszystkich do udziału w kolejnej edycji!!! Naprawdę warto!! Jedyna okazja by zobaczyć jak wygląda praca blogera i modela od kuchni! Życzę wszystkim powodzenia!”

Jakub:

„Dzień metamorfozy był dla mnie dniem niesamowicie wyjątkowym. Działo się tak wiele, w tak krótkim czasie. Poznałem rzeczy, z którymi nigdy nie miałem do czynienia. Chcę zaznaczyć, że było to wspaniale przygotowane przez Łukasza i cały sztab ludzi pracujących nad tym projektem. Łukasz wprowadził bardzo fajną luźną atmosferę, czułem się niesamowicie, dosłownie jak „gwiazda”. Po sesji zdjęciowej przyszła pora na zakupy. Pod fachowym okiem Łukasza, który doradzał w czym wyglądałbym najlepiej. To wszystko jest nie do opisania. Cieszę się, że taki dzień przeżyłem!”

ZASADY KONKURSU

Aby wziąć udział w konkursie w komentarzu pod grafiką konkursową na facebooku dokończ zdanie konkursowe i podaj miasto zamieszkania.
Dlaczego chcesz przejść metamorfozę?

Przykładowa odpowiedź: Ponieważ moja garderoba prowadzi do Narni. Warszawa.
CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ

Ważne informacje:

Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin.
Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność odpowiedzi, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców.

Udostępnij publicznie konkurs:
LINK

Nagrody:

1. Zwycięzca zostanie zaproszony do Warszawy na profesjonalną sesję zdjęciową oraz otrzyma kartę podarunkową o wartości 1500 zł na zakupy w sklepach C&A.
2. Pięć osób otrzyma nagrody dodatkowe, karty podarunkowe o wartości 100 zł na zakupy w sklepach C&A.

Konkurs rozpoczyna się 13.11.2017 o godzinie 16:00 i kończy 28.11.2017 o godzinie 23:59.
Wyniki konkursu zostaną opublikowanie 29 listopada 2017 roku w tym wpisie.

W razie pytań proszę kontaktować się na maila: info.podlinski@gmail.com

Zobacz jak wyglądała ostatnia metamrofoza
Zobacz na YT
Zobacz jak wyglądała ostatnia metamrofoza →

WYNIKI


Bardzo dziękuję za wszystkie Wasze komentarze i zgłoszenia. Jury wybrało zwycięzców, których proszę o pilny kontakt (w ciagu 3 dni) na adres info.podlinski@gmail.com

Zwycięzca:

Nagrody dodatkowe:

Nagroda EKSTRA:
Dla jednego z moich Czytelników, który wykazał się wielka kreatywnością – lecz nie wygrał – przygotowałem dodatkową nagrodę EKSTRA.

Są to wspólne zakupy oraz wspólna plenerowa sesja zdjęciowa, która zostanie opublikowana na blogu:

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!