fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

pies najlepszym przyjacielem człowieka

Rate this post

Ale była zabawa! Nie wiem kto miał większą radochę, Hera, czy ja. Mówi się, że psy są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Marzy mi się, aby w końcu mieć swojego. Niestety dopóki będę mieszkał w bloku, nigdy nie pozwolę sobie na takiego zwierzaka.  Chciałbym dużego owczarka, lub husky a te psy potrzebują wiele przestrzeni i uwagi. Przy obecnym trybie życia mój pupil jedynie by się męczył, tak więc pozostaje mi czekać. 


Do takiego noszenia koszuli musiałem się przekonać. Podobało mi się to u kogoś, u siebie nie za bardzo. 
Fakt, że cała stylizacja jest mocno denimowa pomogła mi się przełamać. Dziurawe spodnie, z przetarciami, robione na takie, które wiele już przeszły co jakiś czas pojawiają się w kolekcjach większości marek. Sam posiadam dwie pary z „różnym poziomem zniszczenia” i noszę je bardzo rzadko, ale to chyba wyłącznie moje uprzedzenie.


2
34
5
6
7
8
9
10
okulary:  ZeroUV
kurtka: C&A
koszula, spodnie: Tommy Hilfigerfot: 
Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!