fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Weż udział w moim odcinku i zgarnij 1500 zł na zakupy w C&A

5/5 - (3 votes)

Wspólnie z marką C&A przygotowaliśmy dla Was kolejną, już piąta edycję akcji metamorfoza.


NA CZYM POLEGA AKCJA METAMORFOZY

Akcja metamorfoza- to mój autorski projekt, w którym wychodzę do swoich Czytelników i pomagam im odmienić swój styl. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że najtrudniej jest zrobić pierwszy krok, w tym modowym kierunku, dlatego razem z marką C&A zapraszamy moich Czytelników do Warszawy, aby całkowicie odmienić ich wizerunek.

Jak to wygląda?

Cała zmiana rozpoczyna się od spotkania przy kawie, na którym trochę lepiej się poznamy, aby przełamać pierwsze lody, ale także porozmawiamy o stylu i o tym jak go świadomie budować. Następnie udajemy się na wizytę do barbershopu, gdzie dobierzemy odpowiednią fryzurę do kształtu twarzy i typu włosa (dlatego polecam zgłaszającym się do konkursu zacząć zapuszczać troszkę włosy, aby było na czym pracować :).
W tym roku głównym elementem jest nagranie wspólnego modowego odcinka w studio, gdzie Zwycięzca wcieli się w rolę modela. Stylizacje przygotowywane są przeze mnie wcześniej, pod kątem Czytelnika.


Wideo będzie połączeniem vloga, części z barbershopu oraz modowej części podobnej do tego:

Zmieniłem styl i pomogłem odnaleźć się w świecie mody już sześciu mężczyznom. Teraz możesz to być TY!

POZNAJ POPRZEDNICH ZWYCIĘZCÓW

Damian
Jakub
Marcin
Sylwester
Maciek
Robert

KILKA SŁÓW OD CHŁOPAKÓW


Damian:

„Wygrana w konkursie była dla mnie wielkim zaskoczeniem. Gdy doszło już do odbioru nagrody Łukasz od początku starał się aby atmosfera była luźna i bezstresowa. Świetnie dobrana ekipa od fryzjera, przez makijażystkę po stylistę i fotografa. Na sesji nie dało się odczuć jakiegokolwiek stresu każdy służył radą za co pragnę jeszcze raz podziękować. Mogę zapewnić że jest to przygoda której się nie zapomina i fajne oderwanie od rzeczywistości. Łukasz i reszta ekipy wykonali kawał dobrej roboty aby wszytko wyszło profesjonalnie.
Zachęcam wszystkich do udziału w kolejnej edycji!!! Naprawdę warto!! Jedyna okazja by zobaczyć jak wygląda praca blogera i modela od kuchni! Życzę wszystkim powodzenia!”

Jakub:

„Dzień metamorfozy był dla mnie dniem niesamowicie wyjątkowym. Działo się tak wiele, w tak krótkim czasie. Poznałem rzeczy, z którymi nigdy nie miałem do czynienia. Chcę zaznaczyć, że było to wspaniale przygotowane przez Łukasza i cały sztab ludzi pracujących nad tym projektem. Łukasz wprowadził bardzo fajną luźną atmosferę, czułem się niesamowicie, dosłownie jak „gwiazda”. Po sesji zdjęciowej przyszła pora na zakupy. Pod fachowym okiem Łukasza, który doradzał w czym wyglądałbym najlepiej. To wszystko jest nie do opisania. Cieszę się, że taki dzień przeżyłem!”

ZASADY KONKURSU

Aby wziąć udział w konkursie w komentarzu pod zdjęciem konkursowym na instagramie dokończ zdanie konkursowe
3 rzeczy/ubrania, bez których nie wyobrażam sobie mojej garderoby to

Przykładowa odpowiedź: Ramoneski, czarnych jeansów i sztybletów – bo prawdziwy ze mnie badass :>
Możesz także udostępnić konkurs na swoim InstaStory :)

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ

Ważne informacje:

Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin.
Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność odpowiedzi, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców.

Udostępnij publicznie konkurs:
LINK

Nagrody:

1. Zwycięzca zostanie zaproszony do Warszawy gdzie weźmie udział w moim odcinku oraz otrzyma:
kartę podarunkową o wartości 1500 zł na zakupy w sklepach C&A
kosmetyki do pielęgnacji włosów od StreetHero.pl
pakiet filtrów do obróbki zdjęć od Instafiltry.pl

2. Pięć osób otrzyma nagrody dodatkowe, karty podarunkowe o wartości 100 zł na zakupy w sklepach C&A.

Konkurs rozpoczyna się 8.05.2019 o godzinie 16:00 i kończy 29.05.2019 o godzinie 23:59.
Wyniki konkursu zostaną opublikowanie 31 maja 2019 roku w tym wpisie oraz na moim InstaStory.

W razie pytań proszę kontaktować się na maila: info.podlinski@gmail.com

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!