fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Facet na co dzień

Rate this post

Facet powinien dbać o swój wygląd nie tylko od święta. Poniżej przedstawiam Wam dwie propozycje zestawu „na co dzień” – jedna dla tych, którzy bez marynarki nie wyobrażają sobie dnia, druga dla fanów denimu.

Nawet jeżeli nie idziesz na kolacje, czy ważne spotkanie możesz założyć marynarkę. Połącz ją z jeansami i sportowym obuwiem.

 

 

Podobne rzeczy: okulary   marynarka   koszula   pasek   spodnie   buty

Jeżeli natomiast nie do końca czujesz się swobodnie w marynarkach i w dni kiedy nie musisz – unikasz ich – denim jest dla Ciebie. Bluza -ramoneska – modne dziurawe jeansy i okulary.

 

Podobne rzeczy: okulary   bluza   top   spodnie   buty (buty 2)

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!