fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Caterpillar – Colorado latem

top knot haircut
5/5 - (6 votes)

Klasyczne miodowe Colorado świetnie nadają się na każdą porę roku, również latem! 

Caterpillar latem

Chociaż te buty spotyka się głównie wtedy, gdy temperatura zaczyna spadać poniżej zera, chciałem pokazać, że moim zdaniem są one uniwersalne. Luźno związane, lub nawet rozwiązane mogą świetnie wyglądać z krótkimi spodenkami i koszulą, czy t-shirtem. Takim zestawieniem zainspirowałem się kiedyś przeglądając lookbooka i postanowiłem również przygotować taką stylizację. Korzystając ze sprzyjającego klimatu w Danii zrobiliśmy zdjęcia nad morzem, a właściwie nad morzami. Udaliśmy się do miasteczka Skagen które znajduje się na północnym cyplu Jutlandii. W tym miejscu spotyka się ze sobą morze Północne i Bałtyckie. Stając w najbardziej wysuniętym miejscu można zaobserwować, że z dwóch stron odcienie wody są zupełnie inne. O tym wszystkim opowiadałem na swoim snapchacie, gdzie relacjonowałem na bieżąco cały wyjazd.
Wspiąłem się na ogromny zalany bunkier. Niemcy podczas wojny wybudowali ich mnóstwo na całym wybrzeżu.
Moje miodowe buty Caterpillar idealnie zdały egzamin, śliskie kamienie i strome zbocze bunkra nie stanowiły dla mnie przeszkody. Zobaczcie także jak CAT-y prezentują się wiosną w miejskim stylu.

Zobaczcie krótki, 40-sekundowy filmik. Nie zapnijcie zmienić jakości na HD, oraz zasubskrybwać mój kanał!

uniwersalne buty cat footwearbuty colorado caterpillarcaterpillar shoes

colorado lato
podlinski moda meska blog

ciezkie buty latemcaterpillar shoes2summer session caterpillarfrederikshavnbuty cat latemcaterpillar shoes summercat podlinskicolorado catcat footwear summer

Polub mój profil i bądź na bieżąco:

Dodaj mnie na snapchacie:
SNAP

Obserwuj na instagramie:
instagram

Przypominam o możliwości przyznawania gwiazdek pod każdym wpisem.

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!