fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

boy london

Rate this post

Wykorzystałem dzisiejszy ciepły dzień na przygotowanie Wam jednej z ostatnich letnich i sportowych stylizacji.
Jako, że jesień zbliża się dużymi krokami a w sklepach królują kolekcje fall/winter , moje stylizacje będą raczej „cieplejsze”.
Będę także starał się stopniowo odchodzić od takich luźnych looków na rzecz elegancji.
Ostatnio dostałem paczkę okularów od ZeroUV. Podejrzewam, że będę wykorzystywał je w najbliższych postach. Mają bardzo duży wybór, więc spodziewajcie się różnorodności ;)
Koszulka oraz plecak to prezent od Choies. Jeśli przeglądacie blogi, to jestem pewny, że spotkaliście się wcześniej z tą marką.

okulary: ZeroUV
koszulka, plecak: Choies
spodenki: H&M
buty: Solier

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!