fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Otwarcie sklepu Celio*

5/5 - (1 vote)

W poprzednim poście pisałem o tym, że byłem w Warszawie. Otwarcie nowego, francuskiego sklepu Celio w Arkadii było przyczyną mojego przyjazdu do stolicy.
Marka nie jest jeszcze dobrze znana w Polsce, ale mam nadzieję, że się to zmieni i salony pojawią się we wszystkich większych miastach. Marka oferuje trzy różne kolekcje. Miejską, sportową i elegancką, dzięki temu nie miałem najmniejszego problemu wybrać odpowiednich rzeczy dla siebie. Różnorodność asortymentu pozwala na łączenie fajnych zestawów w obrębie jednego sklepu.
Event poprowadził Olivier Janiak. Na imprezie pojawiły się take inne znane persony np. Michał Piróg, Maja Sablewska czy też Doda.cały outfit przygotowałem z asortymentu Celio*

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!