fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Sunday edition of the man

Rate this post

Tydzień zapowiada się całkiem interesująco. W czwartek odwiedzę Warszawę. Będziecie mnie mogli spotkać na Fashion Culture, ale także i na ulicach starego miasta. Dawno nie byłem w stolicy i mam ochotę odświeżyć wspomnienia. Postaram się zrobić dużo zdjęć, chociaż czasu będzie niewiele. Między przyjazdem a rozpoczęciem imprezy czeka mnie jeszcze spotkanie z ciekawym fotografem.

Tym razem coś dla zwolenników mojego bardziej eleganckiego wydania.
Zdjęcia zrobione są w Toruniu. Podczas majówki, gdy pogoda była piękna. Propozycja wyjściowego, lecz nie sztywnego looku. Osobiście bardzo podobają mi się bransolety, które prezentuję. To prezent od KOD Design. Mam nadzieje, że Wam też przypadną do gustu – jestem ciekaw Waszego zdania.

Tak więc do następnego wpisu, do zobaczenia w Warszawie ; )

marynarka: Karl Lagerfeld
koszulka: TypeDreamers
spodnie: Tommy Hilfiger
buty: Ben Sherman
bransolety : KOD Design

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!