fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Męska kurtka z kożuchem

kurtka z kozuchem dla faceta
4.5/5 - (8 votes)

Kurtka z kożuchem to idealne rozwiązanie na zdradliwą, marcową pogodę która zmienia się jak w kalejdoskopie. Modny i wygodny sposób na stylizację na co dzień.

Stylizacja z kurtką z kożuchem

Założenie przy przygotowywaniu stylizacji było proste – wychodzę ze znajomymi na śniadanie, nie mam ochoty się stroić – ale chcę wyglądać dobrze. Stąd propozycja casualowej stylizacji oparta na jedynie na dwóch kolorach – beżowym i niebieskim. Cały outfit skompletowany został z asortymentu marki C&A. Część z tych rzeczy znajdziecie jeszcze online, ale zdecydowanie polecam odwiedzić sklepy stacjonarne. Kurtka z dzisiejszej propozycji zrobiła wśród Was furorę, po wrzuceniu fotki na mojego instagrama dostałem masę pytań o dostępność tego modelu. Jednak ja jestem prawdziwym fanem tych jeansów, które stały się moimi ulubionymi i obecnie pomimo pokaźnej garderoby noszę praktycznie cały czas. Wyjątkiem w stylizacji są jedynie buty, czyli uwielbiany przeze mnie model Colorado CAT-a – tym razem w wersji beżowej.

odwiedź sklep C&A

kurtka z kozuchem 1

kurtka z kozuchem1
kurtka z kozuchem4

kurtka z kozuchem2

kurtka z kozuchem2

kurtka z kozuchem3
kurtka z kozuchem2

kurtka z kozuchem2

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!