fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

medicine for greyness

Rate this post
 
Długo szukałem ciekawej, ciepłej kurtki. Znalazłem – trochę późno – w sklepie Medicine. Wahałem się, który kolor wybrać, ale ostatecznie wybrałem czerwony. Jest bardzo wyrazisty, co czyni kurtkę o wiele ciekawszą, niż gdyby była czarna. W sumie, to nie mam zbyt wielu rzeczy w czerni. Chyba podświadomie unikam tego koloru. Dzisiaj kolejna, luźna stylizacja. Przyznam szczerze, że fajnie było założyć spodnie z niskim krokiem, trochę jak powrót do przeszłości. 

Kiedyś spodnie z „krokiem w kolanach” to był dla mnie standard. Może kiedyś pokuszę się i zjadę do piwnicy po starego PC i przygotuję wpis o tym, jak się zmieniałem. Wtedy zobaczycie Podlińskiego w dreadach, hokejowych koszulkach i szerokich spodniach. Wizualnie zmieniłem się o 180 stopni. Pamiętam sytuację, gdy byłem jeszcze w liceum, starszy kolega powiedział mi, że też kiedyś odstawię spodnie massa, bluzy b3 i zacznę nosić węższe nogawki i koszule. Mówił, że na studiach to się zmieni, a ja go wyśmiałem… Kto by przypuszczał? 
8 2 6 5 4 7 3
kurtka: Medicine
okulary: ZeroUV
sweterek: sh
spodnie: Humor via. Answear.com
buty: Pepe Jenas via. SchaffaShoes
 
 
 
 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!