Facebook Instagram YouTube

Marzenia i droga – #PartOfMyWorld

Marzenia i droga – #PartOfMyWorld
5 (100%) 5 votes

W dążeniu do postawionego sobie celu nie ma drogi na skróty. Daj z siebie wszystko, albo odpuść już teraz. 

Buduj swój świat

Trwająca obecnie nowa kampania Ecco #PartOfMyWorld zainspirowała mnie do napisania tego tekstu. Leżąc w łóżku przez dłuższy czas zastanawiałem się, którą część mojego świata powinienem Wam opisać. Doszedłem do wniosku, że jego najważniejszymi elementami, o których musi być ten wpis, są marzenia i droga.
Przez całe swoje życie spotykałem ludzi, którzy starali się zniechęcić mnie do działania i podejmowania wysiłku. Wkładali naprawdę wiele energii w to, abym ja miał jej mniej. Zastanawiam się tylko, jaki mieli w tym cel. Próbowali mi wmówić, że czegoś nie mogę i nigdy nie osiągnę tego, o czym marzę. Na swoje szczęście, nigdy w to nie uwierzyłem, a oni tylko zmarnowali swój czas.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to coś robi.

Albert Einstein


Ludzie boją się podejmowania ryzyka, wychylania się po więcej, lub zwyczajnie po coś innego niż wszyscy. Bezmyślnie idą utartą przez kogoś ścieżką, bo tak jest o wiele prościej. Nie należę do nich. Doskonale wiem, że jeżeli sam nie sięgnę po swoje marzenia, nikt nie zrobi tego za mnie, nikt mnie w niczym nie wyręczy. Obierz cel i konsekwentnie do niego maszeruj, biegnij, a nawet skacz. Potrzebujesz jedynie wygodnego obuwia, cierpliwości i wiary. Efekty niestety nigdy nie pojawiają się od razu, trzeba na nie intensywnie pracować i pokornie czekać.
Moja Mama zawsze mi powtarza: „nikt nie mówił, że będzie łatwo” i te słowa towarzyszą mi przez całą moją „podróż”. Polecam Ci także wziąć to sobie głęboko do serca. Każdego dnia stawiam większe, lub mniejsze kroki, które mają doprowadzić mnie na przysłowiową metę. Niekiedy dzieje się jednak tak, że robię krok w tył, ale tylko po to, aby wziąć rozbieg. Doświadczenia i mądrość które nabędę w trakcie są bezcenne. Wszystkie niepowodzenia traktuję jako nauczki, które czynią mnie jeszcze silniejszym człowiekiem. Wyciągam wnioski i staram się nie popełniać tych samych błędów. Chociaż droga jest długa, kręta i często pod górkę, to jestem gotowy stawiać czoła wszystkim przeciwnościom. Z odwagą patrzę w przyszłość, kierunek to wolność i spełnienie. Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudniejsze do wykonania.
Dam radę i wierzę, że Ty również.

#PartOfMyWorld według Ecco

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!