fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

La Ruina

Rate this post
Michał cały czas dba o moje kubki smakowe. Kolejny raz wybraliśmy się do wyjątkowej kawiarni, gdzie można skosztować smaków świata. La Ruina i Raj to coś więcej niż kawiarnie. Nie do opisania – do zobaczenia!

To był zwariowany dzień, spotkaliśmy się o 13 i do godziny 19 robiliśmy zdjęcia. Wyprzedzam pytanie – kilku różnych stylizacji. Postanowiliśmy przeznaczyć cały dzień na fotografowanie i zbieranie materiałów na bloga.

 

błękitna marynarka


To miejsce jest co najmniej niebanalne, częstują nas tu swoimi ulubionymi smakami i odkryciami. 
Na początku 2014 roku obok Ruiny powstał Raj. Za witryną z historycznym napisem 'Cukiernia’ serwują kuchnię swoich podróży, niesamowite, czarne kawy bez cukru i mleka.

DSCF3409

 

DSCF3379


Znajduje się tam również kino! Najprawdziwsze kino, z 22-ma czerwonymi fotelami.

DSCF3413


Stylizacja letnia, jasne kolory zawsze są rekomendowane na gorące dni. Błękit bardzo dobrze łączy się z brązem. Marynarka ma brązowe wykończenia – guziki- więc reszta dodatków również musiała być w tym kolorze. Dobrałem beżowe spodnie i granatową poszetkę. 

DSCF3422

 

DSCF3403


Sami o sobie piszą i mówią, że największym dla Nich komplementem, są nasze powroty. Będę wracał… i to często!

DSCF3367

 

DSCF3383
 
 
 
marynarka: La Redoute
koszula: Vistula
spodnie: Natur
zegarek: Pierre Ricaud
poszetka: sh

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!