fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

spodnie żółte jak tulipany, ale gdzie wiosna?

Rate this post
Kolorami wywołuję wiosnę…

Chociaż słucham playlisty „rain” w Spotify, to bardzo chciałbym, aby wyszło słońce. Przez kilka dni było już przecież tak ładnie. Bojkotuję deszcz, na złość złej pogodzie będę nosił kolorowe zestawy, może w ten sposób wywołam wiosnę. 
Musiałem zaczekać na odpowiednią pogodę, aby zrealizować tą sesję. W końcu się udało i możecie oceniać sami efekty. Udało mi się namówić niektórych z Was na kolor czerwony i zielony, niektórzy nawet odważyli się na pomarańczowy. Idę krok dalej i dziś namawiam Was na żółte spodnie. 

2


Do okularów nie byłem na początku przekonany, zamówiłem je, bo jeszcze takich nie miałem. Gdy przyszły, nie do końca wiedziałem co z nimi zrobić i tak na prawdę całą stylizację ułożyłem pod nie.
Tutaj moja rada, jeśli masz ochotę ubrać jakiś element garderoby – załóż go, potem dobieraj kolejne części.
U mnie pierwsze były złote okulary spektre, potem zegarek, który ma złotą tarczę. Jest on na czarnym pasku, więc dobrałem czarne buty i marynarkę. Żółte jak tulipany spodnie to była oczywistość. Spojrzałem na siebie w lustrze, było ok, ale czegoś mi brakowało. Przypomniałem sobie, że gdy ostatnio byłem w second handzie widziałem czarno- złota chustę. Natychmiast wybiegłem z domu z nadzieją, że jeszcze tam będzie. Była! Wróciłem do domu, wyprałem ją, przyciąłem i w ten sposób miałem element uzupełniający zestaw. Koszt poszetki (właściwie 3, bo tyle ich wyszło z tej jednej chusty) to 4 złote. Dobry interes. 


3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 

Rzeczy, które prezentuję: 

okulary: Spektre
marynarka i płaszcz: Natur
poszetka: sh
koszula: Reyjay
spodnie: Benevento 
zegarek: Daniel Wellington


fotograf: Sebastian Cywiński

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!