fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

łącz marynarkę i szorty

Rate this post

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam połączenie marynarki i szortów. Musiałem trochę do tego dojrzeć, ale teraz to połączenie robi na mnie wrażenie. Zawsze zwracam uwagę, gdy ktoś ubierze te dwie rzeczy. 

Tego dnia było bardzo gorąco, wiec od razu radzę Wam cieńsze marynarki. W mojej było mi wtedy za ciepło, a same szorty i t-shirt to zestaw „bez szału”- czegoś brakuje. Osobiście jestem zwolennikiem wielowarstwowych outfitów. 

IMG_1187

IMG_1204

O sensowne męskie dodatki jest trudno. Z reguły są one albo tandetne, albo słabo wykonane. Jeżeli znacie jakieś strony z dobrymi akcesoriami – podsyłajcie :)

IMG_1206
IMG_1184
IMG_1180
IMG_1212
IMG_1198

W najbliższym czasie pojawi się jeszcze kilka stylizacji z szortami i pewnie marynarką. 


IMG_1210
 
 
marynarka: Tommy Hilfiger
koszulka, spodenki: H&M
buty: Pepe Jeans
okulary: ZeroUV
 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!